150bar10styndblp4a; 150btr10styndblp4a Angular Contact Ball Bearings Wastewater Treatment Plants
Product Details:
Place of Origin: CHINA
Brand Name: MONTON
Certification: ISO9001
Model Number: 150BAR10STYNDBLP4A
Detail Information
Place of Origin:
CHINA
Brand Name:
MONTON
Certification:
ISO9001
Model Number:
150BAR10STYNDBLP4A
Application:
Automotive, Industrial, Agricultural
Cage:
Brass, Steel, Nylon
Lubrication:
Oil, Grease
Number Of Row:
Single Row, Double Row
Precision Rating:
P0, P6, P5, P4, P2
Service:
OEM, Customized
Mark:
Part Number+Brand
ID:
150mm
Od:
225mm
2b:
67.5mm
Weight:
4.354kg
Trading Information
Minimum Order Quantity:
1
Price:
ask
Packaging Details:
Singlebox
Delivery Time:
7-35 days
Payment Terms:
T/T
Supply Ability:
10000PCS/WEEK
Product Description
Name Angular contact ball bearing
Seires BAR Series
Brand MONTON
Model 150BAR10STYNDBLP4A
Contact Angle 15°/25°/40°
d 150mm
D 225mm
2B 67.5mm